Vydáváme knihu o výchově „Překvap problém, než překvapí tebe“

Autor/ka: Redakce portálu Šance Dětem
Datum publikace: 05. 06. 2024, Aktualizováno: 27. 06. 2024
Ve výchově a v rodinném životě narážíme na celou řadu neznámých. Mnoho věcí je pro nás poprvé a některé třeba ani neovlivníme. Problémy přicházejí nečekaně a jejich příčiny pochopíme často až s časovým odstupem. Napadlo vás někdy, že byste se jim nejraději vyhnuli už v zárodku? Kdyby tak existovala mapa nepřehledné džungle rodičovství, která by nám ukázala nebezpečné močály i užitečné stezky…

Taková úvaha nás vedla k vytvoření naší první ucelené publikace „Překvap problém, než překvapí tebe.“ Díky výzkumu, který jsme v Nadaci Sirius provedli společně s agenturou MEDIAN s.r.o. , se nám podařilo identifikovat jedenáct oblastí, u nichž zvládnutá rodičovská práce významně přispívá k prevenci ohrožení dítěte. Vyplatí se na ně soustředit.

Obrázek
Obsah e-knihy
Obrázek
Titulní strana knihy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Abychom vám to trochu usnadnili, oslovili jsme celkem devět odborníků z řad psychologů a rodinných terapeutů. Ti se nad každým z témat zamysleli v deseti článcích a jednom rozhovoru. Jejich doporučení a postřehy vám nyní přinášíme ve formě elektronické knihy a to zcela zdarma.

Související literaturu a další zdroje informací naleznete také v naší Odborné knihovně.

Zaujal Vás článek a chcete každý měsíc dostávat informace o nových příspěvcích? Přihlaste se k odběru newsletteru nebo nás sledujte na Facebooku!

 

Odebírat newsletter   Sledovat na Facebooku

 

Autor/ka

Autoři tohoto článku jsou členy redakce portálu Šance Dětem.