Nalaďte si náš nový podcast

Autor/ka: Redakce portálu Šance Dětem
Datum publikace: 16. 08. 2021, Aktualizováno: 19. 10. 2023
Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a my jsme si pro vás ještě před novým školním rokem připravili jedno překvapení. Nově vám budeme ještě blíž. Naladit si nás totiž můžete přímo do sluchátek. V rámci Podcastu Šance Dětem se společně s předními českými odborníky ponoříme do dětského světa, od miminka až po dospělost, a provedeme vás i nástrahami partnerského života. V prvním dílu se věnujeme návratu dětí do školních lavic a zda může po dlouhém lockdownu vyústit v psychické problémy.

O možných obtížích, ale daleko více o příležitostech, které pro děti návrat do školních lavic znamená, jsme si povídali s psycholožkou, paní magistrou Anitou Michajlukovou. Ta sama působí jako školní psycholožka na Základní škole Stochov. Nový rozhovor pak uvedeme každé dva týdny. Pustit si nás můžete ze svých oblíbených distribučních kanálů, konkrétní odkazy na stránku podcastu naleznete v tabulce níže.

Anchor https://anchor.fm/sancedetem
Breaker https://www.breaker.audio/podcast-sance-detem [doména dočasně nedostupná]
Google Podcasts https://www.google.com/podcasts?feed=aHR0cHM6Ly9hbmNob3IuZm0vcy81YmZiYTQ3Yy9wb2RjYXN0L3Jzcw==
RadioPublic https://radiopublic.com/podcast-ance-dtem-6VmkEM
Spotify https://open.spotify.com/show/1qOQOJi29aHdgHm96u2xXf

To ale není vše. Témata Podcastu Šance Dětem můžete navíc sami ovlivnit. Pište nám, o jakém tématu byste se rádi dozvěděli více, případně o vlastních problémech spojených s výchovou dětí a partnerským životem, na našem facebooku nebo na nazory@sancedetem.cz. Vaše podněty nás mohou inspirovat a mohou pomoci dalším lidem v obdobné situaci.

Přejeme příjemný poslech.

Zaujal Vás článek a chcete každý měsíc dostávat informace o nových příspěvcích? Přihlaste se k odběru newsletteru!

Přihlášení k odběru newsletteru

Autor/ka

Autoři tohoto článku jsou členy redakce portálu Šance Dětem.

logo podcastu