Sport je pro děti důležitý. Zaplatit dnes ale nějaký kroužek není snadné

Datum publikace: 15. 09. 2022
Periodikum:
novinky.cz
Životní náklady v dnešní době neúměrně rostou. Stále více rodin tak přemýšlí nad každou korunou, kterou utratí. I když většina z nich upřednostňuje při svých výdajích především děti, ne vždy jim zbydou peníze i na jejich volný čas, tedy sportovní i jakékoli jiné kroužky. Zvlášť když jeden z rodičů je nemocný anebo v invalidním důchodu, jako je tomu i u sportovně nadané Lucky.

Není pochyb o tom, že děti potřebují dostatek pohybu, a to zejména kvůli fyzickému zdraví. Prospívá jim ale i po psychické stránce a jedná-li se o organizovaný sport, pak i po sociální, jelikož je učí důležitým životním dovednostem. Bohužel v dnešní době se spousta rodičů dostává do situace, kdy by rádi své dítě ve sportu podpořili, ale nemají na to dostatek finančních prostředků. Životní náklady v dnešní době neúměrně rostou. Stále více rodin tak přemýšlí nad každou korunou, kterou utratí. I když většina z nich upřednostňuje při svých výdajích především děti, ne vždy jim zbydou peníze i na jejich volný čas, tedy sportovní i jakékoli jiné kroužky. Zvlášť když jeden z rodičů je nemocný anebo v invalidním důchodu, jako je tomu i u sportovně nadané Lucky.    

Celý článek najdete zde: https://www.novinky.cz/clanek/zena-deti-sport-je-pro-deti-dulezity-zaplatit-dnes-ale-nejaky-krouzek-neni-snadne-40408578

fotbalový míč