Workshop v dětském domově: jak chodit v on-line světě-Kdo jsem?

Datum publikace: 02. 07. 2021
Periodikum:
barrandov.tv
Dne 22. června se konala online událost "Jak chodit v online světě", kterou pořádá IPYG, International Peace Youth Group (Mezinárodní mírová skupina mládeže), mírová organizace přidružená k HWPL (Heavenly Culture, World Peace, Restoration of Light).

Tato akce je součástí projektu #cyberguide kampaně YEPW (Youth Empowerment Peace Workshop, Workshop o posílení postavení mládeže), v rámci které se dobrovolníci snaží poukázat na problémy kyberšikany a najít jejich řešení, aby se jim dalo lépe předcházet. Cílem akce bylo, aby si děti uvědomily svou hodnotu v online světě, aby nemlčely, ale svěřily se se svými problémy a starostmi někomu, komu důvěřují. Účelem bylo také rozšířit povědomí o kyberšikaně a jejích nebezpečích prostřednictvím zábavných her a aktivit, při kterých děti například přemýšlely, za co by se mohly pochválit nebo co se jim v poslední době podařilo. Za účasti 7 dětí a 5 dobrovolníků z iniciativy proti kyberšikaně hrály hry, a mohly se tak svobodně vyjádřit a uvědomit si hodnotu sebe sama.

Celý článek najdete zde: https://www.barrandov.tv/rubriky/zpravy/protext/workshop-v-detskem-domove-jak-chodit-v-on-line-svete-kdo-jsem_16237.html

ruce na klávesnici