Psychočas, z. s. pořádá konferenci „Dítě – o něm, pro něj“

Datum publikace: 17. 03. 2021
Periodikum:
sancedetem.cz
Konference na téma „Dítě – o něm, pro něj“ pořádána organizačním týmem Psychologické české asociace studentů (Psychočas, z. s.), propojuje studenty psychologie po celé České republice. Konference proběhne, vzhledem k mimořádné situaci, v online prostoru 2. -3. dubna.

Pro účastníky bude připraveno virtuální prostředí konference, ve kterém se budou moci pohybovat a mohou se těšit i na doprovodný program. Součástí konference budou přednášky a workshopy z okruhů psychologie a školská zařízení, dítě a rodina, vývojová psychologie, dětská psychopatologie a další.

Konference je pořádaná nejen za účelem doplňujícího vzdělání, ale také za účelem podpory neziskových organizací, které měly kvůli situaci v tomto roce velké problémy.

Tématy budou například rodina a vztahy, dětská psychopatologie, vývojová psychologie, školní prostředí a mnoho dalších. Můžete se těšit na příspěvky AdamaTáborského, Kamily Šimůnkové, Jaroslava Jáchyma Gondáše, Lucie Miškóci, Ivy Nikitinské nebo Moniky Stehlíkové. Více informací o programu a možnosti zakoupení vstupenek najdete na webu organizátorů.

https://goout.net/cs/dite-o-nem-pro-nej/szcdkfr/

https://konference-psychocas.cz/

https://www.instagram.com/psychocas_konference2021/

https://www.facebook.com/events/2426031514365840

Oficiálním partnerem konference Dítě - o něm, pro něj, je Czech Convention Bureau, tvořící součást agentury CzechTourism.

Logo konference „Dítě – o něm, pro něj“