Startuje televize pro sluchově postižené o koronaviru

Datum publikace: 19. 03. 2020
Periodikum:
newtontech.net
Společnost Newton Technologies spolu s Unií neslyšících spustila internetovou titulkovanou Televizi Beey pro sluchově postižené s nejdůležitějšími TV pořady a videi o koronavirové pandemii. Na jednom místě tak lidé zdarma najdou videozáznamy nejdůležitějších pořadů opatřené titulky.

V posledních dnech a hodinách se publikuje v médiích a na sociálních sítích ohromné množství důležitých informací. Bohužel většina televizního zpravodajství, záznamů tiskových konferencí a další klíčové zdroje nejsou opatřeny titulky pro sluchově postižené. Společnost Newton Technologies disponuje technologií na rychlé a přesné automatické titulkování videí. Proto se rozhodla zpřístupnit tuto službu a zdarma a na jednom místě nabídnout všechny důležité zdroje i s titulky.

Najdete ji na adrese (https://tv.beey.io), název Televize Beey odkazuje na stejnojmenný program určený na přepis mluveného slova do textu.

Zároveň je po dobu mimořádné situace zdarma zpřístupněna také online aplikace Beey (https://www.beey.io) na automatický přepis videí do textu pro tvůrce obsahu, aby došlo ke zpřístupnění informací pro sluchově postižené.

Celý článek najdete zde: https://www.newtontech.net/cs/blog/15482-startuje-televize-pro-sluchove-postizene-o-koronaviru/

Související články:
Naslouchátko